Prodej a servis specializovaných měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii.

Opravy a servis stavebních laserů

Opravy a servis laserových nivelačních přístrojů

Naše servisní středisko zajišťuje veškeré opravy a servis laserových nivelačních přístrojů, jako jsou rotační lasery, křížové a vytyčovací lasery. Jsme schopni realizovat opravy stavebních laserů po pádu či jiném mechanickém šoku. Náš sklad náhradních dílů obsahuje laserové diody, které jsme schopni rychle vyměnit a znovu zprovoznit váš laserový přístroj.

Rotační lasery jsme schopni také plně zkontrolovat a prověřit aktuální přesnost. V případě, že přesnost stavebního laseru neodpovídá parametrům, které udává výrobce jsme schopni laser plně seřídit a nastavit na správné hodnoty. Jako doklad o provedené práci vystavujeme servisní protokol. Na přání jsme schopni vystavit k rotačnímu laseru kalibrační protokol.

Provádíme kalibrace stavebních měřících přístrojů všech značek. Např. Sokkia, Topcon, Hilti, Bosch, Stabila, Carl Zeiss, Dahlta, South, Leica, Dewalt, GeoFennel, Nikon, Pentax, Geomax, Theis Wolzhausen, GP, PNAL, Nedo, Nestle, GAL, Triax, Skil ale i jiných a historických přístrojů.

Google +

Mensuro, s.r.o.

Servis, opravy a kalibrace měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii. Vývoj a prodej bezpilotních leteckých prostředků.
Mensuro, s.r.o.
Mensuro, s.r.o.11/04/2018 @ 15:30
Promo video 3D ručního skeneru MANTIS VISION F6 SMART prezentuje využití ručního skenování v mnoha oborech

Díky své unikátní možnosti skenovat za různých světelných podmínek se stává ruční skener F6 SMART efektivním pomocníkem v mnoha oborech jako je stavebnictví, průmysl, architektura, archeologie, letectví, BIM, atd.
Zaměření objektů do 3D je velmi rychlé a přesné. Software ECHO, který je součástí balení, umožňuje naskenovaná data exportovat do různých formátů (ply, obj, e57, pts, xyz, stl)využitelných v CAD systémech.

Více informací o skeneru F6 SMART: http://mensuro.cz/mobilni-laserove-skenery/
3D Handheld Scanner F6 SMART Promotional Video
   View on Google
Mensuro, s.r.o.
Mensuro, s.r.o.23/03/2018 @ 21:06
Je pro nás potěšením, že se společnosti Mensuro s.r.o. daří dodávat velmi pokročilé GNSS přijímače značky Septentrio na český trh

GNSS přijímače Septentrio PolaRx5 nyní bude využívat VÚGTK pro výzkumné projekty.

GNSS přijímač Septentrio PolaRx5 je vyvinut speciálně pro podporu nejnáročnějších aplikací a nabízí řadu pokročilých funkcí, které umožňují maximální přesnost a funkčnost. PolaRx5 nabízí 544 hardwarových kanálů pro robustní a vysoce kvalitní sledování GNSS. Technologie Advanced Interference Mitigation (AIM +) umožňuje GNSS přijímačům PolaRx5 odfiltrovat jak záměrné, tak neúmyslné zdroje rádiového rušení, od úzkopásmových signálů přes vysoko napájené impulzní signály.

Více o produktech společnosti Septentrio: http://mensuro.cz/gnss-prijimace/
   View on Google
Mensuro, s.r.o.
Mensuro, s.r.o.16/03/2018 @ 11:41
V rámci testování 3D skeneru F6 SMART skenujeme, zaměřujeme a dokumentujeme kotelnu

Naše testování ukazuje, že možnosti využití skeneru F6 SMART v průmyslu jsou velmi široké. Zaměřování stávajících průmyslových technologiích může být dosti obtížné. Díky volnosti pohybu při skenování s F6 SMART je možno zaměřit situaci i ve velmi omezeném prostoru.
Kontrolní měření znovu ukázalo, že přesnost naskenovaného modelu je velmi dobrá.

Více informací o skeneru F6 SMART: http://mensuro.cz/mobilni-laserove-skenery/
   View on Google
Mensuro, s.r.o.
Mensuro, s.r.o.16/03/2018 @ 11:09
Aktuálně testujeme 3D ruční skener F6 od izraelské společnosti MANTIS VISION

Do možností zaměřování a 3D dokumentace skenerem F6 SMART jsme vkládali velké naděje.
Po prvním testování tohoto ručního skeneru se skutečně ukazuje, že kvalita dat je velmi dobrá, stejně tak přesnost naskenovaného modelu je výborná.

Více informací: http://mensuro.cz/mobilni-laserove-skenery/
   View on Google
Mensuro, s.r.o.
Mensuro, s.r.o.08/01/2018 @ 10:02
Opravy stavebních laserů značky TOPCON

Na přání zákazníka řešíme zajímavý případ. Ze dvou stavebních laserů TOPCON je třeba udělat jeden funkční.

Více informací o opravách stavebních laserů najdete zde: http://mensuro.cz/opravy-a-servis-stavebnich-laseru/

   View on Google