Prodej a servis specializovaných měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii.

Opravy a servis totálních stanic

Opravy a servis totálních stanic

Servisní a Kalibrační středisko Mensuro, s.r.o. provádí opravy a servis totálních stanic, teodolitů a jiných geodetických měřicích přístrojů a příslušenství všech značek.

Disponujeme kvalitní kalibrovanou kolimační a dálkoměrnou základnou a servis provádí dlouhodobě školený servisní technik.

Provádíme opravy a servis GNSS přijímačů, totálních stanic, teodolitů, rotačních, křížových a potrubních laserů a nivelačních přístrojů všech výrobců.

U totálních stanic jsou to zejména značky Sokkia, Topcon, Leica, Trimble, South, Spectra Precision, Nikon, Pentax a další.

Často se nám podaří zachránit i stroj po pádu, který i autorizovaný servis označil za neopravitelný. Velké množství nejčastěji vyměňovaných náhradních dílů držíme skladem, ostatní méně obvyklé díly jsme schopni dodat velmi rychle díky spolupráci s dalšími servisními centry v EU.

Po předchozí domluvě jsme schopni zarezervovat méně náročnou opravu nebo kalibraci totální stanice na určitý den. Ráno přivezete přístroj k nám a odpoledne si jej vyzvednete opravený či zkalibrovaný.

Google +

Mensuro, s.r.o.

Servis, opravy a kalibrace měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii. Vývoj a prodej bezpilotních leteckých prostředků.
Mensuro, s.r.o.
Mensuro, s.r.o.11/04/2018 @ 15:30
Promo video 3D ručního skeneru MANTIS VISION F6 SMART prezentuje využití ručního skenování v mnoha oborech

Díky své unikátní možnosti skenovat za různých světelných podmínek se stává ruční skener F6 SMART efektivním pomocníkem v mnoha oborech jako je stavebnictví, průmysl, architektura, archeologie, letectví, BIM, atd.
Zaměření objektů do 3D je velmi rychlé a přesné. Software ECHO, který je součástí balení, umožňuje naskenovaná data exportovat do různých formátů (ply, obj, e57, pts, xyz, stl)využitelných v CAD systémech.

Více informací o skeneru F6 SMART: http://mensuro.cz/mobilni-laserove-skenery/
3D Handheld Scanner F6 SMART Promotional Video
   View on Google
Mensuro, s.r.o.
Mensuro, s.r.o.23/03/2018 @ 21:06
Je pro nás potěšením, že se společnosti Mensuro s.r.o. daří dodávat velmi pokročilé GNSS přijímače značky Septentrio na český trh

GNSS přijímače Septentrio PolaRx5 nyní bude využívat VÚGTK pro výzkumné projekty.

GNSS přijímač Septentrio PolaRx5 je vyvinut speciálně pro podporu nejnáročnějších aplikací a nabízí řadu pokročilých funkcí, které umožňují maximální přesnost a funkčnost. PolaRx5 nabízí 544 hardwarových kanálů pro robustní a vysoce kvalitní sledování GNSS. Technologie Advanced Interference Mitigation (AIM +) umožňuje GNSS přijímačům PolaRx5 odfiltrovat jak záměrné, tak neúmyslné zdroje rádiového rušení, od úzkopásmových signálů přes vysoko napájené impulzní signály.

Více o produktech společnosti Septentrio: http://mensuro.cz/gnss-prijimace/
   View on Google
Mensuro, s.r.o.
Mensuro, s.r.o.16/03/2018 @ 11:41
V rámci testování 3D skeneru F6 SMART skenujeme, zaměřujeme a dokumentujeme kotelnu

Naše testování ukazuje, že možnosti využití skeneru F6 SMART v průmyslu jsou velmi široké. Zaměřování stávajících průmyslových technologiích může být dosti obtížné. Díky volnosti pohybu při skenování s F6 SMART je možno zaměřit situaci i ve velmi omezeném prostoru.
Kontrolní měření znovu ukázalo, že přesnost naskenovaného modelu je velmi dobrá.

Více informací o skeneru F6 SMART: http://mensuro.cz/mobilni-laserove-skenery/
   View on Google
Mensuro, s.r.o.
Mensuro, s.r.o.16/03/2018 @ 11:09
Aktuálně testujeme 3D ruční skener F6 od izraelské společnosti MANTIS VISION

Do možností zaměřování a 3D dokumentace skenerem F6 SMART jsme vkládali velké naděje.
Po prvním testování tohoto ručního skeneru se skutečně ukazuje, že kvalita dat je velmi dobrá, stejně tak přesnost naskenovaného modelu je výborná.

Více informací: http://mensuro.cz/mobilni-laserove-skenery/
   View on Google
Mensuro, s.r.o.
Mensuro, s.r.o.08/01/2018 @ 10:02
Opravy stavebních laserů značky TOPCON

Na přání zákazníka řešíme zajímavý případ. Ze dvou stavebních laserů TOPCON je třeba udělat jeden funkční.

Více informací o opravách stavebních laserů najdete zde: http://mensuro.cz/opravy-a-servis-stavebnich-laseru/

   View on Google