Prodej a servis specializovaných měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii.

GNSS přijímače

GNSS RTK APARATURY - PRODEJ A PORADENSTVÍ

Díky mnohaletým zkušenostem s prodejem GNSS přijímačů a aparatur pro RTK měření dokážeme odborně poradit s výběrem toho správného přijímače pro Vaše aplikace. Specializujeme se na klasické geodetické RTK aparatury pro měření v referenční síti a pracující se signály GPS / GLONASS / GALILEO / BEIDOU. Stejně tak jsme schopni připravit i průmyslové řešení na míru. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy a následná podpora.

PODPORA RTK MĚŘENÍ

V případě geodetické GNSS RTK aparatury prodej nekončí pouze přijímačem, kontrolerem a výtyčkou, avšak standardem pro nás je celkový ekosystém vzájemně spolupracujících prvků tak, aby vše fungovalo rychle a spolehlivě a uživatel měl při měření s přístrojem co nejméně starostí a v kanceláři pak co nejvíce ulehčenou práci.

Klademe důraz na výběr osvědčeného přijímače, odolného kontroleru a kvalitního softwaru. Samozřejmostí pro české zeměměřiče je globální transformační klíč pro měření v JTSK v reálném čase. V ceně RTK sestavy je vždy i úřadem certifikovaný PC software pro transformaci souřadnic a generování protokolů pro ČÚZK v přesném formátu, který je „katastrem“ požadován pro odevzdání výsledků měření.

GEOORBIT - SÍŤ REFERENČNÍCH STANIC

Díky partnerství s firmou geoobchod s.r.o. disponujeme i vlastní sítí referenčních stanic pro RTK měření. Síť GEOORBIT poskytuje korekce ve formátu RTCM3 ze satelitních sítí GPS a GLONASS. Při jakémkoliv problému na straně uživatele nebo samotné sítě dokážeme rychle jednat a nejsme odkázáni na sítě třetích stran. Zájemcům nabízíme nezávazně testovací účet na týden zdarma pro ověření kvality dodávaných korekcí.

PARTNERSTVÍ FIREM MENSURO A SEPTENTRIO

Společnost Septentrio je výrobcem velmi přesným GNSS systémů pro velmi náročné aplikace. V nabídce jsou specializované GNSS systémy pro námořnictvo, řízení stavebních strojů, zemědělství, GIS a geodézii.
Septentrio je také velmi úspěšným producentem GNSS přijímačů pro referenční sítě po celém světě. Multi-frekvenční příjímače PolarRx5 podporují všechny dostupné navigační systémy jako jsou GPS, GLONASS, GALILEO a BAIDOU.

O technické vyspělosti těchto GNSS přijímačů svědčí i rozhodnutí Evropské kosmické agentury (ESA), která zvolila společnost Septentrio jako hlavního partnera pro podporu a vývoj evropského navigačního systému Galileo.

Společnost Mensuro s.r.o. zastupuje společnost Septentrio na českém trhu a je schopna dodat jakýkoli produkt z produktového portfolia společnosti Septentrio. Náš tým odborníků se dlouhodobě vzdělává, aby dokázal poskytnout informace a podporu na profesionální úrovni.

Altus NR3 – GNSS přijímač s nejnovějšími technologiemi Septentrio

GNSS Altus NR3 – v současnosti jeden z nejlepších GNSS přijímačů na trhu napěchovaný těmi nejpokročilejšími technologiemi od vývojového lídra, společnosti Septentrio.

Multi-frekvenční Altus NR3 nastavuje nové standardy v oblasti velmi přesného určení polohy. Společnost Septentrio vybavila Altus NR3 pokročilou “multipath” technologií APME+ a také technologií IONO+ pro zajištění určení přesné polohy při intenzivní ionosférické aktivitě. Tyto technologie využívá společnost Septentrio i u nejpokročilejších přijímačů tvořících referenční sítě.
Technologie LOCK+ zajišťuje spolehlivý příjem signálů i během mechanických šoků a vibrací.

  • Robustní, lehký a snadno přenosný GNSS přijímač
  • 4x RTK řešení (nikoliv jen sledování) GPS, GLONASS, GALILEO a BEIDOU satelitů na všech dostupných frekvencích
  • AIM+ systém pro aktivní potlačení interferencí a ruchů v satelitním signálu včetně monitoringu
  • Integrovaná WiFi a 2G / 3G / 4G modem

Altus NR3 sleduje 448 kanálů, tyto systémy a frekvence:

GPS: L1, L2, L5, GLONASS: L1, L2, L3
Galileo1: E1, E5a, E5b, AltBoc, BeiDou1: B1, B2
SBAS: EGNOS, WAAS, GAGAN, MSAS, SDCM (L1, L5)
IRNSS1: L5, QZSS: L1, L2, L5

V případě zájmu o více informací si prosím stáhněte níže uvedené dokumenty.
PDF prospekt Altus NR3 v četně technických parametrů
Popis technologie Septentrio AIM+ proti rušení signálů z navigačních satelitů
Přehled produktů společnosti Septentrio pro geodetické měření

V ceně sestavy je:
– Kompaktní GNSS přijímač s anténou (Bluetooth, 4G modem)
– dvě interní Li-Ion baterie, dvoulůžková nabíječka
– záznamník X11 se SurvCE 5 (interní modem, nabíječka, baterie 10 hodin)
– držák pro kontrolér
– transportní kufr
– karbonová teleskopická výtyčka
– Program TRANSFORM MAX
– Manuál SurvCE v češtině
– Záruka 24 měsíců, technická podpora on-line

KONTAKTUJTE NÁS

V případě jakéhokoli dotazu nás prosím neváhejte kontaktovat. Budeme se snažit Vám odpovědět co nejdříve a poskytnout Vám co nejpřesnější informace.
Pokud nás chcete kontaktovat telefonicky, využijte prosím telefonní číslo 773 964 445.

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]