Prodej a servis specializovaných měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii.

Monitoring vibrací OMNIDOTS

Představujeme systém sledování vibrací OMNIDOTS. Obáváte se poškození stavby, okolních budov, historických nebo citlivých konstrukcí vlivem vibrací? Hledáte efektivní nástroj na měření vlivu těžké dopravy v obci? Nizozemská společnost Omnidots přináší řešení technicky pokročilé, ale přitom jednoduché na obsluhu.

V systému je kladen důraz na maximální jednoduchost. SWARM senzor umístíte jedním šroubem na monitorované místo a přes cloud webovou platformu Honeycomb máte neustálý přehled o úrovni vibrací a dostáváte okamžité upozornění při překročení nastavených limitů přes SMS nebo email.Každý senzor má svoji vysokokapacitní baterii, která umožní nepřetržité monitorování po mnoho dní. Je však možné připojit i síťové napájení.

Pro lepší představu instalace senzoru SWARM a nastavení webové platformy Honeycomb se prosím podívejte na instruktážní videa nebo si stáhněte Prospekt řešení monitoringu Omnidots a Technická data senzoru SWARM.Webová platforma Honeycomb

Měřená data ze SWARM senzorů jsou automaticky přenášena přes GSM nebo Wi-Fi na cloud platformu Honeycomb nabízející nebývalé možnosti. Na cloud je možné přistupovat kdykoliv a odkudkoliv, z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu. Honeycomb zobrazuje naměřená data v grafech, které lze snadno převést na reporty, exportovat do přehledů CSV a Excel stisknutím jednoho tlačítka. Systém je připravený i na API rozhraní pro přístup ze systémů třetích stran.Senzor má vlastní vysokokapacitní baterii a vlastní SIM kartu, neřešíte tedy datové přenosy ani napájení. Systém vám rádi nezávazně zapůjčíme na vyzkoušení pro ověření funkčnosti na vašem projektu.

©2024 Mensuro s.r.o. · Všechna práva vyhrazena.