Prodej a servis specializovaných měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii.

Optické a laserové nivelační přístroje

Nabízíme k prodeji optické a laserové nivelační přístroje pro měření na stavbách nebo pro geodetické účely. Díky našemu servisnímu zázemí jsou přístroje od nás zkontrolovány, řádně seřízeny a ihned připraveny k měření. V případě zájmu jsme připraveni k nivelačním přístrojům připravit kalibrační list.

OPTICKÉ NIVELAČNÍ PŘÍSTROJE

Nabízíme k prodeji široký sortiment optických nivelačních přístrojů od přístrojů určených pro běžné měření na stavbách, až po přístroje určené pro přesnou nivelaci. V naší prodejně jsme schopni vám pomoci při výběru vhodného nivelačního přístroje pro vaše aplikace.
Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme schopni vám nivelační přístroje odborně prezentovat a zaškolit obsluhu.

Optické nivelační přístroje jsme schopni díky našemu odbornému servisu seřizovat a opravovat.

LASEROVÉ NIVELAČNÍ PŘÍSTROJE

Pro potřeby přesného měření a vytyčování na stavbách nabízíme široký sortiment laserových nivelačních přístrojů. V nabídce máme křížové laserové přístroje a také rotační lasery. Na základě vašich požadavků jsme schopni vám doporučit vhodný laserový nivelační přístroj pro vaše aplikace.

V případě potřeby vytyčovat skloněné roviny jsme schopni doporučit a dodat stavební laser s možností zadávání přesných sklonů ve dvou rovinách. Tyto stavební lasery lze pak kombinovat s řízením stavebních strojů.

Díky našemu servisnímu oddělení jsme schopni provádět odborné opravy všech typů stavební laserový nivelačních přístrojů. Veškeré opravy jsou prováděny přímo v sídle naší společnosti v Plzni.

Na vyžádání jsme schopni připravit k laserovému přístroji kalibrační list.

KONTAKTUJTE NÁS

V případě jakéhokoli dotazu nás prosím neváhejte kontaktovat. Budeme se snažit Vám odpovědět co nejdříve a poskytnout Vám co nejpřesnější informace.
Pokud nás chcete kontaktovat telefonicky, využijte prosím telefonní číslo 773 964 445.

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

©2024 Mensuro s.r.o. · Všechna práva vyhrazena.