Prodej a servis specializovaných měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii.

Opravy a servis nivelačních přístrojů

Servis a opravy optických nivelačních přístrojů

Naše servisní středisko zajišťuje veškeré opravy optických nivelačních přístrojů. Jsme schopni odborně váš nivelační přístroj zkontrolovat, určit náklady na opravu a konzultovat s vámi, zda jsou náklady na opravu nivelačního přístroje pro vás přijatelné. Po opravě nivelačního přístroje provedeme seřízení, aby váš přístroj odpovídal parametrům udávaným výrobcem. Na vyžádání jsme schopni vystavit kalibrační list, který je důležitý v rámci vaší ISO certifikace.

Zdá se vám, že uvnitř nivelačního přístroje slyšíte nezdravý zvuk? Tento zvuk připomínající uvolněnou součástku je v pořádku a značí pohyb kompenzátoru. Právě opravy kompenzátoru patří k těm nejdražším a většinou není jejich oprava rentabilní vzhledem k ceně celého nového přístroje. Kompenzátor nivelačního přístroje je uchycen na tenkých kovových vláscích, jejichž natažení nebo přetržení (většinou při pádu přístroje) znamená pro přístroj konečnou a takový nivelák už poslouží jen jako zdroj náhradních dílů nebo jako dekorace.

Provádíme opravy a servis optických nivelačních přístrojů všech značek. Např. Sokkia, Topcon, Hilti, Bosch, Stabila, Carl Zeiss, Dahlta, South, Leica, Dewalt, GeoFennel, Nikon, Pentax, Geomax, Theis Wolzhausen, GP, PNAL, Nedo, Nestle, GAL, Skil, ale i jiných a historických přístrojů.

Google +

[gpf_google_plus id=114568012745557931038 type=page]

©2023 Mensuro s.r.o. · Všechna práva vyhrazena.