Prodej a servis specializovaných měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii.

Opravy a servis totálních stanic

Opravy a servis totálních stanic

Servisní a Kalibrační středisko Mensuro, s.r.o. provádí opravy a servis totálních stanic, teodolitů a jiných geodetických měřicích přístrojů a příslušenství všech značek.

Disponujeme kvalitní kalibrovanou kolimační a dálkoměrnou základnou a servis provádí dlouhodobě školený servisní technik.

Provádíme opravy a servis GNSS přijímačů, totálních stanic, teodolitů, rotačních, křížových a potrubních laserů a nivelačních přístrojů všech výrobců.

U totálních stanic jsou to zejména značky Sokkia, Topcon, Leica, Trimble, South, Spectra Precision, Nikon, Pentax a další.

Často se nám podaří zachránit i stroj po pádu, který i autorizovaný servis označil za neopravitelný. Velké množství nejčastěji vyměňovaných náhradních dílů držíme skladem, ostatní méně obvyklé díly jsme schopni dodat velmi rychle díky spolupráci s dalšími servisními centry v EU.

Po předchozí domluvě jsme schopni zarezervovat méně náročnou opravu nebo kalibraci totální stanice na určitý den. Ráno přivezete přístroj k nám a odpoledne si jej vyzvednete opravený či zkalibrovaný.

Google +

[gpf_google_plus id=114568012745557931038 type=page]

©2024 Mensuro s.r.o. · Všechna práva vyhrazena.