Prodej a servis specializovaných měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii.

Prodej repasovaných potrubních laserů Topcon

Odborná repase potrubních laserů

Specializujeme se na prodej kvalitních repasovaných potrubních laserů všech značek, převážně se však jedná o potrubní lasery značky Topcon, se kterými máme dlouhodobě dobré zkušenosti.

Vyhledáváme pouze kvalitní a zachovalé potrubní lasery, u kterých je po repasi zaručeno dlouhodobé a  bezproblémové používání.

Během repase těchto potrubních laseru věnujeme péči a diagnostiku všem vnitřním komponentům přístroje, pokud je zjištěno, že nějaký komponent potrubního laseru nefunguje korektně, je provedena výměna.

Díky našemu skladu náhradních dílů je případná výměna jakéhokoli potřebného dílu velmi rychlá.

V našem odborném servisním oddělení jsme schopni nejenom diagnostikovat stav potrubního laseru, ale jsme schopni jej také plně nastavit, seřídit v rámci tolerancí udávaných výrobcem, provést kalibrační proces a vystavit plnohodnotný kalibrační list.

Na repasované potrubní lasery poskytujeme záruční lhůtu většinou v délce trvání 6 měsíců.

Repasovaný laser, ano či ne?

Volba repasovaného potrubního laseru je zajímavá spíše pro uživatele, kteří hledí na ekonomickou stránku věci.
Dá se říci, že cena repasovaného potrubního laseru je zhruba poloviční ve srovnání s novým potrubním laserem.
Pokud je však repase potrubního laseru provedena kvalitně, tak repasovaný potrubní laser může spolehlivě sloužit stejně tak, jako zcela nový přístroj.

Pokud máte zájem o aktuální nabídku repasovaných potrubních laserů, neváhejte nás prosím kontaktovat na e-mailové adrese info@mensuro.cz nebo na telefonní čísle 773 964 445.

©2024 Mensuro s.r.o. · Všechna práva vyhrazena.