Prodej a servis specializovaných měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii.

Průmyslové GNSS řešení

Průmyslové GNSS řešení

ŘEŠENÍ PRO PRŮMYSLOVÉ APLIKACE

Díky mnohaletým zkušenostem s prodejem GNSS přijímačů a aparatur pro RTK měření dokážeme odborně poradit i s výběrem toho správného přijímače pro Vaše průmyslové aplikace. Navíc díky vlastní RTK referenční síti s celorepublikovým pokrytím jsme nezávislí na korekčních datech třetích stran a případný výpadek dokážeme řešit okamžitě.

V samotném hardwaru máme důvěru v produkty firmy Septentrio. Světový lídr v zavádění nových technologií a vývoji unikátních OEM GNSS boardů.

Společnost Septentrio je výrobcem velmi přesných GNSS systémů pro velmi náročné aplikace. V nabídce jsou specializované GNSS systémy pro námořnictvo, řízení stavebních strojů, zemědělství, GIS a geodézii.
Septentrio je také velmi úspěšným producentem GNSS přijímačů pro referenční sítě po celém světě. Multi-frekvenční příjímače PolarRx5 podporují všechny dostupné navigační systémy jako jsou GPS, GLONASS, GALILEO a BEIDOU.

O technické vyspělosti těchto GNSS přijímačů svědčí i rozhodnutí Evropské kosmické agentury (ESA), která zvolila společnost Septentrio jako hlavního partnera pro podporu a vývoj evropského navigačního systému Galileo.

Námořní průmysl

71% povrchu Země je pokryto vodou. V prudkých bouřích, silných proudech a po čas ionosférických anomálií potřebuje být Vaše posádka stále v bezpečí ikdyž pracuje v náročných podmínkách. Již 20 let dodává Septentrio posádkám na celém světě své GNSS řešení s centimetrovou přesností.

Námořní RTK GNSS přijímače Septentrio podporují korekce VERIPOS a ve spolupráci se sítěmi Iridium a Inmarsat zajišťují spolehlivou lokalizaci v náročných podmínkách na moři.

Díky technologiím od Septentria již bylo například vztyčeno mnoho větrných eletráren v Severním moři, posádky obřích nákladních lodí snadno navigovali v přístavu Rotterdam a stavební inženýři dokázali přesně odbagrovat mořské dno pro stavbu mola v belgickém Oostende.

Těžařský průmysl a stavebnictví

Přesné řízení strojů je pro Vaše odvětví životně důležité. Vaše technika, která přenáší obrovská kvanta zeminy, pracuje u vysokých zdí, skal a v zalesněném terénu, kde je satelitní signál velmi stíněný. Díky DGNSS nebo RTK technologii produktová řada od Septentria pomůže získat Vašim strojům opět spolehlivou a přesnou pozici.

Bezpilotní systémy

Bezpilotní systémy jsou používány již od roku 1898, kdy Nikola Tesla představil užaslému publiku svoji autonomní loď „Tele-automotion“. Po dlouhá desetiletí se bezpilotní systémy používaly zejména v armádě a pro vědecké účely. Díky technologickému pokroku se bezpilotní systémy staly běžnou součástí současného světa. Ať už jsou to záchranné operace, monitoring zemědělských plodin nebo ochrana majetku, pro Septentrio jsou produkty pro bezpilotní systémy důležitou součástí portfolia. Během několika uplynulých let vývojáři Septentria vytvořili řadu OEM desek přijímačů pro použití uvnitř samonaváděcích strojů, vozidel a přístrojů.

 

Společnost Mensuro s.r.o. zastupuje společnost Septentrio na českém trhu a je schopna dodat jakýkoli produkt z produktového portfolia společnosti Septentrio. Náš tým odborníků se dlouhodobě vzdělává, aby dokázal poskytnout informace a podporu na profesionální úrovni.

KONTAKTUJTE NÁS

V případě jakéhokoli dotazu nás prosím neváhejte kontaktovat. Budeme se snažit Vám odpovědět co nejdříve a poskytnout Vám co nejpřesnější informace.
Pokud nás chcete kontaktovat telefonicky, využijte prosím telefonní číslo 773 964 445.

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

©2024 Mensuro s.r.o. · Všechna práva vyhrazena.