Prodej a servis specializovaných měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii.

Repase baterií

Repase baterií

Jako alternativu k drahým bateriím do měřících přístrojů, jako jsou stavební rotační lasery, potrubní lasery, totální stanice a digitální nivelační přístroje, nabízíme jejich repasi. Cena takto zrepasovaných baterií vychází přibližně o třetinu méně než je cena nové. Často je repase baterií jedinou možností, jelikož výrobce již starší přístroj přestal podporovat a prodávat k němu příslušenství.

Jako specialisté s dlouholetými zkušenostmi dáváme záruku na odborně provedenou výměnou článků s dlouhou životnost repasovaných baterií. Díky moderním technologiím mají články při stejných rozměrech větší kapacitu, trpí také méně samovybíjením a tzv. paměťovým efektem. Výsledkem je delší výdrž na baterii, než byla výdrž nového přístroje.

Pro vyzvednutí staré baterie u Vás a následné zaslání baterie na dobírku na Vaši adresu můžete využít naši svozovou službu vyplněním formuláře na tomto odkazu. Baterii stačí zabalit, uvést při objednání den, kdy bude na uvedené adrese připravena a o zbytek se již postaráme my. Přibližná doba repase je jeden týden.