Prodej a servis specializovaných měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii.

Služby

Kalibrace měřících přístrojů

Provádíme kalibrace měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii. Kalibrujeme optické nivelační přístroje, laserové nivelační přístroje, potrubní lasery, optické a digitální teodolity, potrubní lasery.

Kalibrace nivelačních přístrojů
V našem servisním středisku provádíme kalibrace optických a digitálních nivelačních přístrojů všech značek. Výsledkem kalibrace je kalibrační list.

Kalibrace rotačních stavebních laserů
Kalibrujeme všechny typu stavebních laserových přístrojů jako jsou křížové lasery, rotační lasery rovinné nebo sklonové.

Kalibrace potrubních laserů
Provádíme kontrolu, seřízení a kalibrace všech typů potrubních laserů všech značek.

Kalibrace totálních stanic
Provádíme kalibrace totálních stanic, výsledkem kalibračního procesu jsou kalibrační listy pro úhlové a délkové měření. Kalibrace provádíme přímo v našem kalibračním středisku, které je vybaveno přesným optickým kolimátorem a dálkoměrnou základnou.

Opravy a servis měřících přístrojů

Provádíme kontroly, seřízení a opravy optických a laserových nivelačních přístrojů, optických a digitálních teodolitů, potrubních laserů a totálních stanic.

Opravy a servis nivelačních přístrojů
Realizujeme kontroly, seřízení a opravy optických nivelačních přístrojů všech značek. Provádíme pravidelné kontroly nivelačních přístrojů a případné seřízení. Opravujeme nivelační přístroje, který vykazují nepřesnosti nebo jsou po pádu na zem.

Opravy a servis stavebních laserů
Opravujeme a seřizujeme veškeré stavební laserové přístroje, které vyžadují kontrolu, seřízení nebo opravu. Opravy rotační laserů se snažíme realizovat v co nejkratším termínu.

Opravy a servis potrubních laserů
Seřizujeme a opravujeme potrubní lasery všech značek.

Opravy a servis totálních stanic
Provádíme kontrolu a seřízení totálních stanic. Realizujeme kontrolu a seřízení vertikálních a horizontálních úhlů, stejně tak dálkoměru.

Kontaktujte nás

V případě jakéhokoli dotazu nás prosím neváhejte kontaktovat. Budeme se snažit Vám odpovědět co nejdříve a poskytnout Vám co nejpřesnější informace.

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

©2024 Mensuro s.r.o. · Všechna práva vyhrazena.