Prodej a servis specializovaných měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii.

Služby

UAV a drony

V segmentu bezpilotních systémů nabízíme prodej, opravy a stavbu UAV na míru dle skutečných potřeb zákazníka. Dodáváme kompletní řešení, ať už se jedná o leteckou fotografii, letecké video, termografii, multispektrální fotogrammetrii, či mapování.

Drony – bezpilotní letecké prostředky jsme již dodávali geologům, filmařům, soukromým dobrodruhům, geodetům, bezpečnostním složkám, firmám provádějícím leteckou termovizi fotovoltaických elektráren, zemědělcům, atd.

Jako jedni z mála v Evropě nabízíme v ceně dronu den letecké školy zdarma, integraci senzorů dodaných zákazníkem, případně zaškolení obsluhy softwaru pro zpracování ortomozaiky a 3D modelu terénu.

Zjistit více…

Servis přístrojů

Servisní a Kalibrační středisko Mensuro, s.r.o. provádí servis geodetických a stavebních měřicích přístrojů a příslušenství všech značek. Dále provádíme kalibrace optických nivelačních přístrojů, rotačních laserů, potrubních laserů, totálních stanic a teodolitů.

Disponujeme kvalitní kalibrovanou kolimační a dálkoměrnou základnou a servis provádí dlouhodobě školený servisní technik.

Provádíme opravy a servis GNSS přijímačů, totálních stanic, teodolitů, rotačních, křížových a potrubních laserů a nivelačních přístrojů všech výrobců.

Ke každému novému optickému nivelačnímu přístroji zakoupenému u společnosti Mensuro s.r.o. Vám na vyžádání rádi připravíme kalibrační list pro ISO 9001 zdarma.

©2019 Mensuro s.r.o. · Všechna práva vyhrazena.