Prodej a servis specializovaných měřících přístrojů pro stavebnictví a geodézii.

O nás

Pomáháme našim zákazníkům růst

Jako odborníci se snažíme přinášet na náš trh nové technologie, které našim zákazníkům pomohu růst, zjednodušit a zefektivnit jejich práci. Díky našim zahraničním kontaktům a zkušenostem jsme schopni naše zákazníky seznamovat s novými trendy v oblasti geodézie, stavebnictví, GIS, UAV a BIM.

Naší strategií je seznamovat zákazníky s novými vysoce pokročilými systémy, které již v zahraničí úspěšně fungují a našim zákazníkům mohou mnohdy zcela změnit a výrazně zefektivnit způsob jejich práce a cestu k dosažení potřebných výsledků.

BIM – Building Information Modelling

Zkratku BIM (Building Information Modelling nebo Building Information Management) můžete do češtiny přeložit jako Informační Model Budovy. Skrývá se za ní celý proces vytváření a správy dat a detailních informací o budově, který je průběžně aktualizován v průběhu jejího životního cyklu. Používání BIM místo klasické dokumentace reflektuje nový způsob architektonického a inženýrského myšlení – jedná se o otevřený digitální model budovy se všemi potřebnými informacemi, který mohou mezi sebou navíc sdílet všichni lidé, kteří je potřebují.

V oblasti BIM vidíme velký potenciál a očekáváme velký růst tohoto trhu a potřebu zákazníků aplikovat BIM nástroje a strategie. Naše role v oblasti BIM je konzultace a poradenství ohledně nových technologií, které umožňují efektivní sběr dat pro BIM, stejně tak nová softwarová řešení pro využití BIM dat. Více informací o BIM řešení.

GNSS RTK SYSTÉMY - poradenství a prodej

Díky mnohaletým zkušenostem s prodejem GNSS přijímačů a aparatur pro RTK měření dokážeme odborně poradit s výběrem toho správného přijímače pro Vaše aplikace. Specializujeme se na klasické geodetické RTK aparatury pro měření v referenční síti a pracující se signály GPS / GLONASS / GALILEO / BEIDOU. Stejně tak jsme schopni připravit i průmyslové řešení na míru. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy a následná podpora.

Máme také zkušenosti s dodáním velmi pokročilých GNSS systémů pro věděcké a výzkumné účely. Velmi úzce spolupracujeme se společností Septentrio, která je producentem GNSS řešení přinášející nejpokročilejší technologie na trhu.

Více informací o GNSS řešeních.

Servis a seřízení geodetických a stavebních měřících přístrojů

Servisní středisko Mensuro, s.r.o. provádí servis geodetických a stavebních měřicích přístrojů a příslušenství všech značek. Disponujeme kvalitní kalibrovanou kolimační a dálkoměrnou základnou a servis provádí dlouhodobě školený servisní technik.

Opravy řešíme dle přání zákazníka, kterému nabídneme nejvhodnější řešení a kalkulaci ceny. Mezi nejběžnější opravy patří servis nivelačních přístrojů, který obvykle řešíme do 48 hodin a po dobu opravy můžeme zapůjčit náhradní nivelační přístroj. Běžné seřízení lze provést i u zákazníka, i na jeho pracovišti.

Provádíme opravy a servis GNSS přijímačů a totálních stanic. Dále zajišťujeme opravy a servis totálních stanic, teodolitů, rotačních, křížových a potrubních laserů, nivelačních přístrojů všech ostatních výrobců, které používají geodeti a stavaři.

Více informací o opravách a servisu měřících přístrojů

Kalibrace geodetických a stavebních měřících přístrojů

Kalibrační středisko společnosti Mensuro s.r.o. provádí kalibrace optických nivelačních přístrojů, rotačních laserů, potrubních laserů, totálních stanic a teodolitů.

Ke každému novému optickému nivelačnímu přístroji zakoupenému u společnosti Mensuro s.r.o. Vám rádi připravíme kalibrační list . U starších nivelačních přístrojů provádíme kalibraci na počkání, doporučujeme však domluvit termín telefonicky. Naše servisní středisko disponuje kalibračním systémem, na který je přenesen pracovní etalon NL2, který je zárukou vysoké kvality.

Pokud potřebujete kalibrační list pro ISO 9000, neváhejte si objednat kalibraci totální stanice nebo teodolitu. V případě totálních stanic je prováděna délkové a úhlová kalibrace, v případě teodolitů je prováděna pouze úhlová kalibrace.

Více informací o kalibraci měřících přístrojů

Údaje o společnosti

Mensuro s.r.o.
Zborovská 98
301 00 Plzeň

Tel: 773 964 445
E-mail: info@mensuro.cz

IČ: 29113580
DIČ: CZ29113580

Pracovní doba provozovny: 8:30 – 16:30
(bez polední pauzy)

Společnost je vedená u rejstříkového soudu v Plzni, složka C 25736.

©2024 Mensuro s.r.o. · Všechna práva vyhrazena.